Will Rowell
Hráč: Lucas | Věk: 21 let | Postavení: Pirát | FC: Jakub Gierszał | Status: Živý | Síla: 8 | Pirátská přezdívka: Armati

SCHOPNOSTI: Will je přeborníkem v boji na blízko s mečem, nožem, či jinou zbraní, než je ta střelná. Nemá žádný problém bojovat s více protivníky najednou, ale i tak se mu to někdy vymkne, asi tak jako každému pirátovi a to ať už je sebevíc zkušený. Ale v devadesáti devíti procentech případu zvítězí. Buďto protivníka rovnou zabije na místě konání, nebo ho jen řekněme, že přitlačí ke stěně, tudíž ho dostane do úzkých a pak si s ním víceméně může dělat co se mu zachce (žádné prasárny, jasné?). Většinou ho potom bere na loď jako rukojmého, díky čemuž si mnohokrát získal přízeň u kapitána dané lodi. Ale abyste si nemysleli, tento blonď&a acute;k vyniká i v boji holýma rukama. Není vám radno si s ním zahrávat, jinak nejspíše skončíte s rozbitým ksichtíkem. Ovšem pokud mu do ruky vrazíte pistoli se slovy, že se má bránit a někoho oddělat. Moc s tím nepochodíte, protože tento mladík nemá moc dobrou mušku na dálku. Ale to je mimo téma a patří to do slabin... Tento mladík ještě vyniká v přepadávání různých lodí, krádeži a podobně. Nejlépe mu jde zhoupnutí se pomocí lana na druhou loď. To víte, léta praxe. No a taky téměř nikdy nezapomene někoho již během letu skopnout přes palubu, hehe.

SLABINY: Jak jsem již zmiňoval, Will moc neumí se střelnými zbraněmi, což by se též dalo považovat za slabinu, kterou proti němu někdo, kdokoliv může využít. Z tohoto tvrzení i vyplývá, že není dobrý nápad ho strčit ke kanónu se slovy "Udělej díru do protivníkovo lodě!" to prostě ne, katastrofa. Ještě by zvládl nějakým zázrakem odstřelit svou vlastní loď a to by kapitán nebyl moc nadšený, nemýlím se? Ale sem tam se mu někdy poštěstí, ale i tak... Nedoporučuje se. Z této jeho šikovnosti také vyplývá jeho přezdívka Armati. Jdeme raději dál, než bouchne i tento text. Psychické slabiny u tohoto na první pohled nevinně vypadajícího blonďáčka bohužel moc nenajdete, ale kdo ví? Třeba se někdy někdo najde na kom mu bude doopravdy záležet... O čemž dosti pochybuji, protože tento mladík moc citů a empatie nepobral, což by se mu časem mohlo také vymstít. Ale pokud ho chcete naštvat, stačí mu dát najevo, že na něco nestačí, je slabý, nebo že jednoduše v něčem selhal a už je ouvej. Nezapomněl jsem zmínit, že je dosti sarkastický, tudíž ho to může přivést do mnoha průšvihů? Ne? Tak teď už to víte. Dalo by se to též považovat za slabinu, když chrlí jednu sarkastickou poznámku za druhou a neví, kdy má držet jazyk za zuby.

HISTORIE: Tento mladý muž vyrůstal v rodině s lepším společenským postavením. S rodiči měl neutrální vztah a nikdy nepociťoval žádnou potřebu se s nimi nějak sbližovat, ba naopak. Domů se vracel pozdě v noci a vždy se jeho rodině snažil vyhýbat obloukem. Je prostřední dítě, má staršího bratra Lucase a mladší sestru Karu. S oběma sourozenci nemá žádný dokonalý vztah, kdy se společně kryjí a bůh ví, co všechno ještě. Ovšem Lucas a Kara tento vztah mají... Když Will dovršil šestnácti let, už ho nebavilo být černou ovcí rodiny a tak si jednoduše pobalil svých šest švestek, co tehdy měl a utekl z domova, netušil kam půjde, ale prostě odešel. Potuloval se světem a čas od času si někde přivydělal tím, že někomu něco ukradl a potom to šel prodat na černý trh. Nebudu vám lhát, nejednou měl kvůli tomu problémy, ale po nějaké době se naučil si dávat pozor a již několik let ho nikdo nechytnul. Později si ho všiml jeden muž, o kterém se tento mladík později dozvěděl, že je to kapitán jedné nejmenované lodi. Kapitán mu nabídl, že se může stát součástí jeho posádky. Will ani na moment nezapochyboval a přikývl na onu nabídku. A takhle začala jeho "kariéra" piráta, která pokračuje dodnes. Momentálně se volně potuluje po světě a vždy se náhodně připojí k nějaké posádce a poté jde dál.

Majetek

Měšec

V současné době prázdný