Malinché
Hráč: Malinché | Věk: 19 let | Postavení: Pirátka | FC: Padma Lakshmi | Status: Živá | Síla: 5 | Pirátská přezdívka: Havraní pírko

SCHOPNOSTI: Malinché je vysoká štíhlá tichomořská indiánka . Má velmi bystré oči a skvělý úsudek co se týče vzdálenosti orientace v lesích a lovištích . Umí skvěle bojovat s dýkami a oštěpy , díky svému indiánskému původu vyniká především ve schopnostech spojených s přírodou a přežitím v ní , tedy v lovu , stopování , léčení bylinkami , šplhání a běhu stejně jako umí vyčinit kůže nebo tkát koberce či vyrábět šperky z přírodnin a ozdoby do vlasů , které s oblibou sama nosí ( proto v jejích vlasech vždy naleznete zapletené mušle , korálky a kamínky ) . Je divoká, velmi hbitá a umí se pohybovat velmi velmi tiše jako kočka k čemuž jako předpoklad slouží její jemné štíhlé prsty na rukou a dlouhé nohy, které se umějí dobře ohnout stejně jako vyvinout velikou rychlost, pokud je třeba . Umí také vyvolat rauš , který navozuje za použití bylin a stanu, ve kterém je horký kámen a ona vytvoří saunu , při které jsou staří indiáni schopni komunikovat s pradávnými duchy zemřelých. Její schopnosti nejsou vždy jen positivní , je velmi tvrdohlavá a tím i neústupná a nepoddajná , což se s odporem setkává především u mužů , kteří mají rádi krotké křehotiny, Malinché umí škrábat i kousat , stejně jako ocenit když někdo udělá něco dobrého.

SLABINY: Méně se už vyzná v mapách a neumí číst. Není vzdělaná, peníze a moc jí nic neříkají. je tedy méně zběhlá ve věcech moderních jako je obchodování nebo politika. Už vůbec není rétorik, spíše co na srdci to na jazyku. Moderní společnost je pro ni zkrátka velmi těžce pochopitelná, nebo´t je přímá a nechápe pletichy nebo prospěchářství dnešních lidí honících se za mamonem.

HISTORIE: Malinché byla dcera náčelníka tichomořského kmene Utuaua. Jejich kmen ale vybili angličané, když si chtěli přisvojit jejich bájné zlato, sama se přidala k pirátům, kteří po masakru navštívili jejich ostrov a odvlekli ji nejprve jako otrokyni. Malinché se zamilovala do jejich kapitána Malasorta, nejobávanějšího z pirátů té doby, a on se zamiloval do ní a její divokosti, vzali se ale při jedné z bitev se potopil i s jejich lodí Livií a zemřel tam. Nikdy jeho tělo neměla šanci pohřbít, má jen jeho podobiznu v amuletu na krku. Odešla na Tortugu, kde hledá nějakou loď ke které se může přidat a škodit Angličanům, kteří jí vzali její lásku. Je zatím zaslepená pomstou.

Majetek

Měšec

V současné době prázdný