Angelica Johns
Hráč: Suzanne | Věk: 21 let | Postavení: Pirátka | FC: --- | Status: Živá | Síla: 7 | Pirátská přezdívka: Angie

SCHOPNOSTI: Angie je mladá a velice krásná dáma. Navíc její vystupování je na pohled tiché a opravdu vypadá jako nějaká dámička, co si potrpí na pořádku a co má ráda klid a pohodlí. Ovšem to je jen maska před jejími nepříteli. Doopravdy se dokáže rozpoltit a rozohnit tak, že před ní prchají i ti zkušenější piráti. Pečuje o svůj vzhled a tak i leckterého piráta může svým vzhledem oslnit a pak ho jednoduše propíchnout (popřípadě svázat). Také umí dobře zacházet se zbraněni, což ovšem také tak nevypadá. Její protivníci si akorát tak můžou myslet, že v těch ručkách nosí nějaké nóbl paraplíčko. Také m&aacut e; mnoho zkušeností, které jí zatím v každé situaci dobře pomohly. Vzhledem k tomu, že je to pirátka, tak se umí opravdu dobře pohybovat ve vodě. Velice rychle plave a pod vodou vydrží celkem dlouhou dobu (oproti normálním lidem se to myslí). I její instinkty jsou dobře vyvinuté, takže loď a moře zná jako svoje boty. Zároveň nemá špatné orientační smysly, což je samosebou na moři a ještě k tomu na pirátské lodi potřeba, takže je často u kormidla a hlídá směr. Tato na pohled nevinná slečna je tedy velice rychlá, obratná, mrštná a její nepřátelé by se před ní měli mít na pozoru!

SLABINY: Umí být velkorysá. Ne zas tolik, ale umí. Pro jiné by to byla skvělá vlastnost, ale pro piráty se tato vlastnost nehodí. Pokud by ji chtěl nějaký pirát zabít, ale karty by se obrátily a ona ho přemohla, je schopná ho ušetřit a jen prodat do otroctví. Což se jí může později vymstít a pirát si ji může opět najít. Dále je dost nedůvěřivá, zkrátka nevěří lidem, ale to se není čemu divit.

HISTORIE: Její otec byl pirát, takže se narodila na lodi, kde také byl její domov. Její matka však pirátský život moc ráda neměla, takže když bylo Angie pět let odešla pryč. Chtěla vzít Angie s sebou, jenže bylo vidět, že Angie patří do světa otce a je pirátkou duší i srdcem. Angie to však nechápala a byla moc smutná. Všechnu lásku jí však vynahrazoval otec, který se o ní moc hezky staral, přesto že to byl krvelačný pirát. Měl Angie rád ze všeho nejvíc na světě a Angie zase jeho. Když bylo Angie však 12 otec se vypravil na nějakou výpravu, ze které se už nikdy nevrátil. Angie tak ztratila oba dva rodiče a v srdci měla tak velkou díru a prázdné místečko. Uzavřela se do sebe a putova la dál pirátským životem. Když mělo zlost, mohla se zkrátka vybít na nějakých pirátech třeba v přístavu (většinou jich pár pozabíjela a některým šeredně ublížila). Kde kdo se jí klidil z cesty, když byla rozzuřená. Asi v 18 si koupila vlastní loď, kde byla kapitánkou nějaké té posádky. Dost se jim dařilo, ovšem při nějaké bouři se loď rozsypala. Angie sama bez posádky se dostala na nějaký ostrov, odkud ji potom odvezli nějací obchodníci (samozřejmě jim nějaký ten obchod šlohla). Nyní putuje na různých lodí, žije v přístavech a čeká na první příležitost, která by zase mohla dostat její život na vrchol!

Majetek

Měšec

V současné době prázdný