Adrian Galluccio
Hráč: Calla | Věk: 29 let | Postavení: Pirát | FC: Adonis Bosso | Status: Živý | Síla: 7 | Pirátská přezdívka: Comadrejo

SCHOPNOSTI: Adrian od mala pracoval jako otrok, takže se vždy musel rvát o každé sousto. Vypěstoval si především tělesnou sílu, ale brzy přicházel na to, že svaly nejsou vše. Už jako malé dítě vymýšlel různé léčky, jak získat více jídla než ostatní (popř. Jídlo někoho cizího). Poté, co se mu podařilo utéct, se naučil velmi dobře zacházet se zbraněmi a rybářským náčiním - dostal se na rybářskou loď, kde za malý plat sloužil. Bohužel jeho lupičské já se probudilo a následně byl vyhnán z funkce. Je bystrý řečník - vše dokáže dost dobře zamluvit a prořízlá huba je jednou z věcí, které ho často nejen vženou do maléru, ale také ho z něj dostanou ven. Nerozpakuje se dát někomu do zubů, pěst má opravdu vytrénovanou a rozhodně mu nechcete zkřížit cestu, pokud nehledáte co nejrychlejší způsob, jak upadnout do bezvědomí. Na druhou stranu Adrian rozumí slovům jako je věrnost a důvěra, slouží-li kapitánovi, který mu přijde dostatečně důvěryhodný, je to ten nejvěrnější rafan na palubě. Bude zastávat jeho zájmy a názory, ať jsou jakkoli podivné a bude je bránit jak fyzickou silou tak slovně, ačkoli ve zvukovém projevu není tak efektivní, jako když se jednoduše rozmáchne paží. Umí vyřezávat úžasné věci do dřeva.

SLABINY: Naopak k jeho slabinám se dá také říci dost. Dost důležité je, že neumí psát - nikdo ho to nikdy jako otroka neučil. Dále patří k lidem poměrně výrazného charakteru, když je s něčím na pochybách, dá to patřičně najevo, při nejhorším vybuchne. Dokáže se ale držet, je do určité míry nevyzpytatelný, někteří tvrdí, že není duševně vyrovnaný. Je vytrénovaný zloděj a především lhář, dávejte si před ním vždy pozor, ne vždy mluví o opravdových faktech.

HISTORIE: Narodil se otrokyni, která původně pocházela ze severní Afriky. Jeho otcem byl ale údajně jeden ze španělských dozorčí. Po něm prý dostal i jméno, jak mu tvrdila matka. Ale je dost pravděpodobné, že ani sama ubohá žena neznala jméno muže, který ji zneužil, a jméno prostě vymyslela, aby se chlapec necítil nepříjemně. Adrian dlouho pracoval s matkou na andalusijských pomerančovníkových plantážích, když povyrostl, přemístili ho do přístavních doků na nošení těžkých nákladů. Tam pracoval téměř osm let, než se mu podařilo chytit se příležitosti a nenápadně se nalodit na naprosto neznámou loď, která plula kamsi do karibských moří. Octl se v úplně jiném světě, ale byl volný. Stal se krátce rybářem, ale nakonec skončil (ani on sám pořádně neví jak) v Tortuze, kde je nyní ochoten přijmout snad jakoukoliv práci.

Majetek

Měšec

V současné době prázdný